FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Corner what-not 10244349
nr 1024 4349
CORNER WHAT-NOT
19th century, height: 130 cm, wear, damages.
1800-tal, höjd: 130 cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 200
Monday Mars 14 2016
at 18:15:22
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)